Contact ons

Bent u op zoek naar meer informatie over onze diensten, of heeft u een vraag aan één van onze kantoormedewerkers? Neem dan via hun persoonlijke e-mailadres direct contact op. Wij zullen uw e mail vervolgens in behandeling nemen, en proberen u zo spoedig mogelijk antwoord te geven.

Simon van Eijck

Machinebeheer – Werkplaats
E-mail Simon van Eijck: simon@vaneijck.nl

Mail naar Simon
Ronald van Eijck

Akkerbouw – Relatiebeheer
E-mail Ronald van Eijck: ronald@vaneijck.nl

Mail naar Ronald
Ton van Eijck

Mestdistributie – Algemene zaken
E-mail Ton van Eijck: ton@vaneijck.nl

Mail naar Ton
Joris Fasen

Groen Gas
E-mail Joris Fasen: joris@vaneijck.nl

Mail naar Joris
Twan de Jong

Grond, groen en infra – Sloopwerken
E-mail Twan de Jong: twan@vaneijck.nl

Mail naar Twan
Maikel van Cranenbroek

Grond, groen en infra – Sloopwerken
E-mail Maikel van Cranenbroek: maikel@vaneijck.nl

Mail naar Maikel
Lars Horsten

Landbouw – Teeltbegeleiding
E-mail Lars: lars@vaneijck.nl

Mail naar Lars
Sebastiaan van Leijsen

Planning transport
E-mail Sebastiaan van Leijsen: sebastiaan@vaneijck.nl

Mail naar Sebastiaan
Wieteke Pijpers

Planning loonbedrijf
E-mail Wieteke Pijpers: wieteke@vaneijck.nl

Mail naar Wieteke
Herman Hendrickx

Mestadministratie – Interne zaken – Certificering
E-mail Herman Hendrickx: herman@vaneijck.nl

Mail naar Herman
Mieke van den Brand

Financieel controller – Debiteurenbeheer
E-mail Mieke van den Brand: mieke@vaneijck.nl

Mail naar Mieke
Laura van Puijenbroek

Administratief medewerkster
E-mail Laura van Puijenbroek: laura@vaneijck.nl

Mail naar Laura